Menü
Sepetiniz
Web sitemizde şuan için satış yapılamamaktadır.

Termal İç Giyim

Termal içlikler, günümüzün ‘mucize’ sayılabilecek ürünlerindendir. Kapsamlı Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilen termal ürünler, vücudun ısı dengesini korumaya yardım eder. Aslında bizi koruyan mont kadar önemli bir aksesuar olduğundan özenle seçilmelidir.

Termal iç giyim günümüzün kurtarıcısı konumundadır, rahat kullanım düşünülerek üretilmiş ince dokusu ve üstün sıcaklık koruma özelliğiyle günlük kullanım için uygundur.

Bayan-Erkek-Çocuk için özel üretilen bu ürünler kışın tam bir koruyucu niteliktedir -40 dereceye kadar kullanımı uygundur. Kullananların vazgeçilmezi olan bu ürünler , satın aldığınız ürün çok hafif ve elastiktir.

Termal giysiler, vücudu ikinci bir deri gibi sarıp nefes alır ve rahat ve yumuşaktır. Ten ile uyumludur. Optimal nem transferi sağlar ve bakteri oluşumunu engeller. Vücudu terden korur, kuru kalmasını sağlar, kokuyu azaltır Isı kontrolü sağlar, vücudun aşırı sıcak ve soğuk tutumunu önler. Maksimum hareket özgürlüğü sağlar.

Peki termal ürün hastalığı önler mi diye aklımızda sorular oluşuyor. Termal ürün pamuklu ürün gibi teri emmediği için vücutta terin oluşturduğu ıslaklığı tutmaz. Sağlıklı bir üründür.

Bu kategoride ürün bulunamadı.