Menü
Sepetiniz
Web sitemizde şuan için satış yapılamamaktadır.

Atlet

Erkekiç giyim sektörünün en önemli parçası olan atlet ve fanila sizlerin hijyenik kullanımı ve rahatlığı düşünülerek özenle hazırlanmıştır. Her mevsim kullanım rahatlığı düşünülerek yünlü, pamuklu ve ya termal kumaş seçenekleri vardır. Kışın soğuk günlerde koruyucu, yazın ter çekme özelliğiyle sağlıklı bir kullanım düşünülerek yüksek kalitede üretilen ürünler mevcuttur.

Tene doğrudan temas eden bu ürünü alırken üretilen malzemeye dikkat edilmesi gerekmektedir.Pamuklu malzemelerden üretilen atletler maksimum hijyen sağlarken hava şartlarına da uyumludur. Termal ürünleri kışın tercih edebilirsiniz.

Günden güne ihtiyaca bağlı olarak kullanım alanları genişleyen atlet & fanila, Sporcu atlet, korse atlet, pamuklu veya renkli atlet şeklinde seçeneklere ayrılmıştır.

Korse atletler vücudu doğal bir şekilde sararak yan fazlalıklar ve göbek kısmında toparlama sağlayarak daha fit bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Sporcu atletler spor yapmayı seven erkekler için yan, sırt ve göğüs bölgesi daha geniş olarak tasarlanmıştır, sporda size esnek bir kullanım sağlar.

Bu kategoride ürün bulunamadı.