Menü
Sepetiniz
Web sitemizde şuan için satış yapılamamaktadır.

Atlet

İç giyim denilince ilk akla gelenlerden biri olan atlet yaz/kış her mevsimin ihtiyacı vazgeçilmezidir. Kışın sizi soğuktan korurken yazın ter çekerek günlük ihtiyaçlara uygundur.

Kadın, erkek,çocuk için ayrı tasarımlarda üretilen bu ürünlerin mevsimine göre kumaşları da değişmektedir. Tercihe göre, sporcu atlet, dikişsiz atlet, dantelli atlet, askılı atlet, askısız atlet, kaşkorse ince askılı, kalın askılı atlet, korse atlet gibi seçenekleri mevcuttur.

Atlet satın alırken dikkat edebileceğiniz bazı özellikler mevcuttur, atletin kumaşı, mevsime uygun olup olmaması, giyindiğiniz kıyafetleri baz alarak askı modeli gibi seçenekleri mevcuttur. Vücudunuza uygun bedendeki atlet seçiminiz ürünün uzun ömürlü olmasının yanı sıra size konforlu bir kullanım sağlar.

Pamuk, likra, modal, termal, dantelli kumaş ve renkli seçenekleri bulunan yeni dizayn ve modaya ayak uyduran bu rahat ürünler her yaşa ve her kesime hitap etmektedir. Yaka seçenekleri olarak klasik yuvarlak yaka, V yaka, geniş yaka, straplez, ip askılı gibi seçenekleri modayla iç içedir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.